Rok szkolny 2020/21

 

Pomimo pandemii nasi uczniowie odnoszą sukcesy na nielicznie organizowanych w tym roku szkolnym konkursach.

Z pewnym opóźnieniem dotarła do nas wiadomość o sukcesach naszych gitarzystów. W dniu 20.06.2021 rr w Miedzyrzeczu odbył się Krajowy Konkurs Gitarowy. Uczniowie p. Romualda Erenca zdobyli nagrody: Magdalena Macuga III miejsce, Jakub Tworek III miejsce oraz Zuzanna Pokornowska W.yróżnienie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Wszyscy cieszymy się sukcesami naszych uczniów. Rok szkolny dobiega końca, a finisz okraszony został wspaniałymi rezultatami na konkursach muzycznych. Spieszymy pogratulować Hannie Pietrzyk z klasy fortepianu p. E. Wlazło, która w dniu 10.06.2021 r. podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego SOLO I W DUECIE w Szafarni zdobyła I miejsce!!!

Również Maria Sobieraj z klasy fortepianu p. E. Wlazło stanęła na podium tegoż konkursu zdobywając II nagrodę!!!

Laureatem III nagrody w Lubelskim Konkursie Akordeonowym w Lublinie w dniu 12.06.2021 r. został Fryderyk Kowalski z klasy akordeonu p. Silvii Csefalvayovej.

Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Główna nagroda Grand Prix V Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów, które odbyły się 31.05.2021 r. przypadła w udziale Natalii Zawadzkiej, uczennicy klasy skrzypiec p. Ewy Pławskiej.   GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!!

X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę”, które odbyły się w dniach 27 – 29.04.2021 r. zapewniły Natalii Zawadzkiej z klasy skrzypiec p. Ewy Pławskiej III miejsce.                                                                                                                                   Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Międzynarodowy sukces odniósł Fryderyk Kowalskiz klasy akordeonu p. Silvi Csefalvayovej. W dniu 10.05.2021 r. podczas Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego w Ostrawie - Czechy (on-line) zacne jury przyznało Fryderykowi II miejsce.                                                                                                                                           Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Hanna Pietrzyk – uczennica klasy czwartej fortepianu mgr Ewy Wlazło z PSM I stopnia w Sieradzu zdobyła wyróżnienie w II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Pianistycznym w Leżajsku.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!

A oto nagrodzony występ Hani:

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin 2022
 
Rekrutacja 2022/2023
Biuletyn Informacji Publicznej © 2022  |  Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98-200 Sieradz, ul. Jana Pawła II 48
+48 43 827 17 97,  sekretariat@psmsieradz.pl
Projekt i realizacja MYKK