Rok szkolny 2018/19

Wielkim sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w VIII Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie, który odbył się w dniu 06.06.2019 r.
Uczeń p. Dariusza Wlazło - Piotr Popiel - Machnicki otrzymał tytuł Laureata konkursu.
Podobnym tytułem mogą się pochwalić uczniowie p. Silvii Csefalvayovej, Witold Gaj i Fryderyk Kowalski.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło w dniach 29-30.05.2019 r. uczestniczył w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym im. St. Moniuszki w Solcu Kujawskim i zdobył I Nagrodę II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej otrzymała I nagrodę podczas odbywającego się w dniu 18.05.2019 r. XVIII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego „Janko Muzykant” w Sochaczewie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Uczennica klasy fortepianu p. E.Wlazło, Hanna Pietrzyk zdobyła II Nagroda w grupie I podczas odbywającego się w dniu 14.05.2019 r. IV Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. A. Tansmana w Łodzi.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 9-10.05.2019 r. odbywał się II Kozienicki Konkurs Perkusyjny. Uczniowie klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego Jakub Lis i Adrian Miłosz zdobyli wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zuzanna Pokornowska z klasy gitary p. M. Łacwik podczas VIII Ogólnopolskich Prezentacji Gitarowych „Hurra Gitarra 2019” w Świebodzinie, który odbył się 11.05.2019 r. zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło w dniach 25-27.04.2019 r. wziął udział w XVIII Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych i zajął III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej 29.04.2019 r. podczas XVI Żyrardowskich Spotkań Skrzypcowych zajęła I miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Hanna Pietrzyk z klasy fortepianu p. E. Wlazło w dniach 25-26.04.2019 r. brała udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I i II st. „Mistrz Klawiatury” w Warszawie. Jury konkursu przyznało naszej uczennicy wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej 15.04.2019 r.podczas Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów „SOLO I NA DWA SMYKI” zdobyła I miejsce w grupie II oraz Wyróżnienie za najlepiej wykonaną miniaturę polską.
Natomiast uczennice p. Małgorzaty Twardowskiej - Fronczak Michalina Milak zajęła III miejsce, a Paulina Owczarek i Julia Kosatka zdobyły wyróżnienia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniu 13.04.2019 r.odbył się VI Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią. Uczennica z klasy fortepianu p. E. Wlazło - Hanna Pietrzyk - zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Chór PSM I st. w Sieradzu pod dyrekcją p. Moniki Wrzesińskiej na VIII Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I st. regionu łódzkiego 30.03.2019 r. w Łodzi otrzymał wyróżnienie!
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zuzanna Pokornowska z klasy gitary p. M. Łacwik podczas VIII Małego Festiwalu Gitarowego w Sochaczewie, który odbył się 25.03.2019 r. zdobyła wyróżnienie III stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych, które odbyły się w naszej szkole 16 marca 2019 r. przyniosły pierwsze sukcesy najmłodszym skrzypkom. Uczennica I klasy, Wiktoria Walczak z klasy p. Jolanty Jaros zajęła III miejsce. W grupie uczniów klasy II wyróżnienia zostały przyznane Mai Bugajskiej i Michalinie Milak klasy p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak oraz Małgorzacie Pawelec, Amelii Rybickiej i Agnieszce Roman klasy p. Jolanty Jaros.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej zdobyła IV miejsce na I Konkursie Skrzypcowym Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej w Częstochowie, który odbył się w dniach 01-04.03.2019 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Marcin Makówka z klasy trąbki p. D. Michaluka zdobył  III Nagroda na I Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łodzi.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas XVI Konkursu Duetów Dziecięcych „Duettino” w Warszawie, który odbył się w dniach 29.11- 01.12.2018 r. Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej i Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. M. Miller otrzymały Nagrodę I stopnia, a duet Paulina Owczarek z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak i Anna Grzelaczyk z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka otrzymały Nagrodę II stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Fryderyk Kowalski z klasy akordeonu p. S. Csefalvayovej został Laureatem I nagrody w grupie młodszej podczas odbywających się w dniach 22-23.11.2018 r. XXIV Słupeckich Spotkaniach Muzycznych, a Piotr Popiel – Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło podczas tego samego konkursu został Laureatem I nagrody w grupie starszej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin 2022
 
Rekrutacja 2022/2023
Biuletyn Informacji Publicznej © 2022  |  Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98-200 Sieradz, ul. Jana Pawła II 48
+48 43 827 17 97,  sekretariat@psmsieradz.pl
Projekt i realizacja MYKK