Rok szkolny 2015/16

Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I miejsce na XVI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. J. Zarębskiego, który odbywał się w dniach 23-29.05.2016r. w Łomiankach.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas odbywającego się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2016 r. XI Polskiego Festiwalu Fletowego w Sieradzu Maria Bryczyńska z klasy fletu p. M. Jastrząbek otrzymała wyróżnienie w grypie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 20 - 21.05.2016 r. odbył się II Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny „Alla Polacca” w Warszawie, na którym Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 18.05.2016 r. odbył się XI Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu, na którym Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie w grupie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Kwartet Klarnetowy w składzie: Zuzanna Jankowska, Jakub Kiełbaska, Tomasz Mytkowski, Szymon Świtała z klasy klarnetu p. J. Kalety na V Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej „Brodnica Ensemble” w Brodnicy, który odbył się 17.05.2016 r.zdobył III miejsce w grupie II.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 16.05.2016 r. odbył się VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli, na którym Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak zdobyła II miejsce w grupie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik podczas IV Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu, które odbywały się w dniach 14-15.05.2016 r zdobył II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 13.05.2016 r. odbył się XVII Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY!!!!!!W dniu 11.05.2016 r. Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło zdobył wyróżnienie na IV Spotkaniach Młodych Akordeonistów w Brzezinach.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Uczennice z klasy akordeonu p. S. Csefalvayovej w dniu 11.05.2016 r. podczas IV Spotkań Młodych Akordeonistów w Brzezinach zdobyły: Aniela Rybacka - I miejsce, a Julita Wiśniewska II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 9.05.2016 r. Zofia Michałowicz zajęła II miejsce podczas Regionalnego Konkursu „Słucham. Poznaję. Rozumiem!” w Sieradzu. Zosię do konkursu przygotowała p. I. Rudzka.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 8.05.2016 r. Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył II miejsce na VII Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 26 – 27.04.2016 r. podczas VII Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Klasycy wiedeńscy” we Włocławku uczennice skrzypiec z klasy p. M. Twardowskiej – Fronczak odniosły sukces zdobywając: Natalia Zawadzka – V miejsce w grupie I, a Michalina Wieczorek V miejsce w grupie II.


23.04.2016 r. laureatką II miejsca III Konkursu Pianistycznego dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią została Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagrodę w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!


W dniach 21 – 22.04.2016 r. podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Emmy Altberg w Łodzi Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniu 18.04.2016 r. odbył się XXXIV Konkurs Młodych Pianistów Nad Kamienną 2016 w Skarżysko-Kamiennej, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagrodę w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!Pan Marek Matuszczak - nauczyciel fortepianu w naszej szkole - odniósł kolejny sukces artystyczny. Podczas konkursu IV International Master Competition for Music Teachers, który odbywał się w dniach 8 - 11 kwietnia w Centrum Promocji Kultury w Warszawie pokonał wielu nauczycieli - muzyków z całej Europy zdobywając III miejsce.
Warto przypomnieć, iż Pan Marek Matuszczak został laureatem I nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu MUSIC WITHOUT LIMITS w Druskiennikach na Litwie w dniach 14 – 23.08.2015 roku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.W dniu 13.04.2016 r. podczas III Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach duet w składzie Michalina Wieczorek - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Aleksandra Zawadzka - fortepian z klasy p. M. Matuszczaka zdobyły I miejsce.
Drugi duet w składzie Natalia Zawadzka - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Maria Kossakowska - fortepian z klasy p. E. Górskiej zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!W dniach 8-9.04.2016 r.odbył się X Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zambrowie, na którym Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył II miejsce. GRATULUJEMY!!!!!!


21.03.2016 r. podczas I Regionalnego Konkursu Solfeżowego "Nutka" w Skierniewicach Klara Nowaczyk - kształcenie słuchu pod kierunkiem p. M. Wrzesińskiej zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 21.03.2016 r. na XIV Płockim Konkursie Muzyki Współczesnej Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyła II miejsce, a Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło – wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!!


W dniach 18-19.03.2016r. odbył się XVII Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim , na którym Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło otrzymał wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 12.03.2016 r. podczas II Ogólnopolskich Konfrontacji Duetów Perkusja i ... w Warszawie Amelia Sobanek – perkusja z klasy p. P. Krasińskiego i Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zdobyły Nagrodę I stopnia.
Wojciech Wieczorek – perkusja z klasy p. P. Krasińskiego i Tymon Modrzejewski – fortepian z klasy p. E. Wlazło zdobyli Nagrodę III stopnia. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!W dniach 11-12.03.2016r. odbyły się XV Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu. Uczennice p. M. Twardowskiej – Fronczak Natalia Zawadzka zdobyła II miejsce w kl. I, a Paulina Owczarek została wyróżniona w kl. I. Michalina Wieczorek zdobyła II miejsce w kl. IV. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniu 02.03.2016 r. odbył się XVI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie, na którym Michalina Wieczorek i Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak zdobyły ex aequo III nagrodę w kategorii A. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 29.02.2016 r. podczas V Starachowickiego Konkursu Gitarowego w Starachowicach Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył wyróżnienie w IV grupie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniu 08.02.2016 r. na VI Regionalnym Konkursie Młodego Pianisty w Łodzi Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagroda. GRATULUJEMY!!!!!!!!!


Dnia 30.01.2016 r. odbył się VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja w Łodzi, podczas którego Michalina Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak zdobyła II nagroda. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniach 11-12.01.2016r. Odbył się I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła wyróżnienie.
Podczas tego samego konkursu Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!!!W dniach 11 - 12.12.2015 r. podczas XII Muzycznych Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło otrzymał wyróżnienie w Grupie I, natomiast Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. Marek Matuszczaka zajęła III miejsce w Grupie II B.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniach 4 - 6.12.2015 r. podczas XIII Konkursu Duetów Dziecięcych „Duettino” w Warszawie Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak i Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. E. Górskiej zdobyły nagrodę I stopnia.
Michalina Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak i Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyły nagrodę I stopnia.
Kalina Dudczak i Małgorzata Szymczak z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak zdobyły nagrodę III stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniu 3.12.2015 r. na VI Regionalnych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu Igor Banasiak z klasy klarnetu p. J. Kalety został laureatem w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!!!


Dnia 28.11.2015 r.podczas IX Konkursu Pianistycznego im. T. Szeligowskiego w Poznaniu Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


W dniu 21.11.2015 r. odbył się V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. K. Nicze w Pabianicach, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin 2022
 
Rekrutacja 2022/2023
Biuletyn Informacji Publicznej © 2022  |  Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98-200 Sieradz, ul. Jana Pawła II 48
+48 43 827 17 97,  sekretariat@psmsieradz.pl
Projekt i realizacja MYKK